trapped-1582002_1920
Screenshot_71a
previous arrow
next arrow

O nas

Jaki jest obszar naszych działań?
Oferujemy holowanie na terenie Łodzi i okolic (w tym na autostradzie A2, A1 i innych drogach dojazdowych).

POMOC DROGOWA – ŁÓDŹ I OKOLICE
Drobna stłuczka, wypadek lub usterka może przydarzyć się każdemu kierowcy. Gdy dojdzie do takiej sytuacji nie ma na co czekać – trzeba natychmiast wzywać pomoc. Zadzwoń do nas, a w 30 minut dojedziemy na miejsce zdarzenia. Działamy na terenie Łodzi i okolic.

W jakich sytuacjach możemy CI pomóc?
– Brak paliwa
– Odpompowanie złego paliwa z baku
– Wyciąganie samochodu z rowu , błota
– Uruchomienie samochodu za pomocą przewodów zapłonowych
– Wymiana koła
– Holowanie
– Wypożyczenie samochodu zastępczego z OC sprawcy – w przypadku kolizji

Dlaczego my?
Mamy 10 lat doświadczenia w branży, sprawną i rozbudowaną flotę oraz zaufanych pracowników. Jesteśmy dyspozycyjni przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Pracujemy także w niedzielę i święta. Niezależnie od tego, kiedy, jak dużym samochodem się przemieszczasz, możesz się z nami skontaktować. Nasze holowniki i lawety są w stanie transportować samochody osobowe, terenowe, busy, maszyny budowlane i rolnicze. Zawsze dbamy o odpowiednie zabezpieczenie ładunku. Dzwoniąc do nas, masz gwarantowaną najwyższą jakość usługi.

W oczekiwaniu na pomoc drogową
Docieramy na miejsce zdarzenia w 30 min! Jeśli jeszcze nie oznakowałeś miejsca zdarzenia, koniecznie zajmij się tym w oczekiwaniu na pomoc: włącz oświetlenie awaryjne i ustaw na drodze trójkąt ostrzegawczy (w terenie zabudowanym – 1 metr od zdarzenia; poza obszarem zabudowanym – 50 m od zdarzenia; na autostradzie lub drodze ekspresowej 100 m od miejsca zdarzenia). Pamiętaj o bezpieczeństwie innych użytkowników drogi!

 

Zawsze chętnie służymy naszym klientom swoim zapleczem technicznym oraz doświadczeniem. Z tego względu oraz dzięki pracy 24 godziny na dobę jesteśmy w stanie nie tylko pomóc wielu kierowcom, ale i ciągle usprawniać nasze usługi. Wszelka pomoc drogowa oraz holowanie na terenie miasta Łódź przy naszym udziale oszczędzi Państwu wiele stresu oraz czasu. Oprócz typowych zleceń dotyczących wszelkiego typu aut osobowych, nasza laweta jest przystosowana również do transportu aut dostawczych, busów oraz wielu różnych maszyn budowlanych. Umożliwia to jednolita powierzchnia przewozowa, która daje naszym pracownikom bardzo wiele możliwości zabezpieczenia transportowanych aut i maszyn.